Adela Vinczeová (39) patrí už celé roky k domácej moderátoskej špičke a o prácu až doposiaľ núdzu nemala. V dôsledku karantény však prišla o zaručené zárobky aj ona. Jedinou vetou však vytočila Slovákov, ktorí jej posielajú ostré odkazy.

Adela bola až doteraz mimoriadne obľúbenou moderátorkou, ktorá má za sebou niekoľko úspešných projektov ako Milujem Slovensko, Superstar, Let’s Dance či Chart Show. Okrem televíznych ponúk však blondínka pravidelne moderuje aj živé akcie či večierky a jej kapitál sa podľa informácií Finstatu vyšplhal na krásnu sumičku okolo jedného milióna eur.

Koronakríza a povinná karanténa, ktorá zrušila všetky umelecké činnosti, sa však dotkla aj jej. Ako sama priznala, aktuálne je bez práce a už niekoľko mesiacov teda nedostáva žiadny príjem. “Keďže nemám skoro žiaden príjem, tak, samozrejme, fungujem len z úspor. Nejaký čas by som to určite ešte potiahla, ale nie je to rozhodne taktika na dlhodobú existenciu,” priznala pre Nový Čas.

Slováci však práve vďaka moderátorkiným nemalým úsporám ostali po jej vyjadrení vytočení. “Však má z čoho, nebodaj chce, aby sme ju ľutovali,” napísal Pavel. Rozčúlila sa však aj Katarína: “Bože, a čo je na tom, prečo nedajú normálnych ľudí na fb, keď prídu o prácu a sú bez rezervy a musia sa starať aj o rodinu?” Na záver zahromžila aj Alena: “No super, chúďatko. Ja som bola 2 mesiace doma, musela som platiť nájom v salóne, priateľ bez práce a sme tu,” dodáva. Adela sa svojou odpoveďou ale určite nemala v pláne sťažovať a zrejme len poukázala na to, že bez pravidelného príjmu by sa časom peniaze ľahko rozkotúľali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, finstat.sk │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/viktorvincze