Zdá sa, že život sa so sympatickou moderátorkou nemazná a uštedruje jej jednu ranu za druhou. Po tom, čo pred rokmi prišla kvôli zákernej chorobe o svoju prvorodenú dcérku Natálku († 5), jej osud pribalil do vienka aj zákernú chorobu. Po statočnom boji s nádorom na mozgu, ktorý krvopotne vyhrala, sa rakovina opäť prihlásila. 

Dva roky po tom, čo Adriana zvíťazila nad 5,5 cm nádorom na mozgu si opäť musela od lekárov vypočuť zdrvujúci verdikt, ktorý znel – rakovina maternice. Sympatická moderátorka sa tak ihneď zverila do rúk špecialistov v bratislavskom Národnom onkologickom ústave. Absolvovala tam náročnú operáciu, počas ktorej jej odoperovali nádor. Zákrok dopadol našťastie dobre. Adriana sa zotavuje a netrpezlivo už čaká na výsledky histológie. Podľa nich sa bude ďalej nastavovať liečba.

Samotná hviezda TV JOJ sa na margo svojho zdravotného stavu vyjadrila: ,,Som po operácii nádoru na maternici. Bola to náročná operácia, ale myslím si, že lekári v Národnom onkologickom ústave ju skvele zvládli. Ďakujem im, aj všetkým, ktorí ma povzbudzovali!“

My jej samozrejme neskutočne držíme palce a veríme, že sa na nás už čoskoro bude usmievať z televíznej obrazovky. Adriana, držíme ti palce, zvládneš to!

Zdroj: pluska.sk, cas.sk | Foto: Instagram