Agáta Prachařová (32) sa po pôrode trápila prebytočnými kilami, a tak sa vrhla na diétu a cvičenie. Nedávno sa opäť postavila na prehliadkové mólo len v plavkách, no takéto reči zrejme nečakala.

Agáta sa krátko po pôrode začala intenzívne zaoberať svojou váhou a rozhodla sa skoncovať s prebytočnými kilami. Vrhla sa na drastickú diétu a cvičenie a v pomerne krátkom čase sa jej podarilo zhodiť až 20 kíl. Nedávno tak nabrala odvahu postaviť sa opäť na prehliadkové mólo a to len v plavkách.

Hoci bolo na móle zjavné, že modelka na sebe poriadne zamakala, od fanúšikov aj známych tvárí zožala tvrdú kritiku. Vizážista, účastníčka reality šou, modelka a ďalší kritici jej vyčítali ovisnutý zadok a málo sebakritiky. Ďalší jej odporúčali zostať radšej doma a pokračovať v chudnutí, keďže jej prevísa brucho. Agáta pôvodne na sociálnej sieti zareagovala slovami, aby “jej pobozkali jej ovisnutý zadok”, no príspevok neskôr zmazala. Niektorí ľudia, zdá sa, nemajú veľa pochopenia pre modelky-matky a na móle si žiadajú bezchybnú dokonalosť. Foto Agáty v plavkách po pôrode si pozriete  >>> TU <<< a >>> TU <<<.

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram