Česká modelka Agáta Hanychová (35) je momentálne v rozvodom konaní s moderátorom Jakubom Prachařom (36), s ktorým má 2-ročnú dcérku Miu. Kým on už má po svojom boku novú partnerku, modelku Denisu Dvořákovú, dcéra herečky Veroniky Žilkovej si po ďalších dvoch nevydarených vzťahoch užíva predovšetkým svoju najbližšiu rodinu.

Agáta si po rozchode s manželom zbalila kufre a odišla do Izraela, kde žije jej mama s manželom a mladšou sestrou Kordulou. A práve tá počas uplynulého víkendu oslavovala štrnáste narodeniny. Potom, čo česká modelka zavesila na sociálne siete fotku s mladou tínedžerkou, sa strhla lavína obdivných komentárov. Tie však neboli adresované Agáte, ale práve na jej mladej sestre.

Ako sa totiž ukázalo, z malého dievčatka v okuliaroch rastie nádherná žena, ktorá bude zrejme úspešnej mamičke Mii (2) a Kryšpína (8) už onedlho šliapať na päty. Uvedomuje si to aj ona sama, pričom k fotke so sestrou napísala výstižné slová. “Ach, áno… Mladosť nezastavíš. A nie, keď je ségra krajšia. Nevadí mi to,” uviedla Agáta nadnesene.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kordula dnes

Foto: IG/agatahanychova, kordulacek