Láske na veku nezáleží! Práve túto vetu si zrejme povedal herec z najznámejších akčných trhákov, ktoré pozná celý svet. Aj napriek tomu, že musí denne čeliť kritike fanúšikov, vzťah s mladučkou blondínkou neplánuje ukončiť. Dokonca sa s ňou čoskoro ožení!

Švédsky herec Dolph Lundgren sa preslávil vo filme Rocky, kde si zahral ruského boxera Ivana Draga. So Silvestrom Stallonem natočil ešte niekoľko filmov a v súkromí sa stali dobrými priateľmi. Kvôli svojej práci sa udržuje vo fantastickej kondícií, vďaka čomu spoznal svoju priateľku Emmu Krokdal.

62-ročný svalovec si tak nabalil osobnú trénerku, ktorá je od herca o 38 rokov mladšia. Po necelom roku randenia sa dokonca dvojica pochválila na sociálnej sieti zásnubami. Zaľúbenci musia takmer každý deň čeliť posmechu i kritike zo strany fanúšikov, ktorí ich vzťah považujú za absurdný.

Dolph si však aj v dôchodkovom veku užíva svoju lásku a milovanú polovičku rád ukazuje na sociálnej sieti. Podľa jeho slov sa nemá za čo hanbiť a 24-ročnú blondínku rozhodne nebude skrývať. Slová mnohých pochybovačov sú mu ukradnuté.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: IG/emmakrokdal, Twitter