Kanadský spevák Justin Bieber (22) prvýkrát vystupoval v Prahe. Zamerali sme sa na jeho špeciálne požiadavky, ktoré požadoval od organizátorov koncertu. Skromný teda nie je!

[sociallocker]Justinovi v prvom rade nestačili šatne v najväčšej českej hale. Bola mu postavená luxusná bunka, ktorá sa sťahuje cez celé európske turné z mesta do mesta. Keďže spevák si niekedy nestihne pred koncertom odpočinúť, hlavnou požiadavkou je pohodlná posteľ a vírivka.

Na všetkých koncertoch musí mať spevák k dispozícií bylinné čaje, obľúbené arašidové maslo a ľahké jedlá z najkvalitnejších švédskych rýb. V šatni sa taktiež musí nachádzať veľké množstvo bielych ponožiek a tričiek, keďže ich počas koncertu Justin prepotí veľké množstvo.

Jeho poslednou požiadavkou je škótska single malt whisky značky Glendronach. Justin ju zbožňuje a ak nie je spevák po koncerte veľmi zaneprázdnený a nemusí letieť súkromným lietadlom na ďalší koncert, rád si ju vychutná. Vo väčšine prípadov sa následne vydáva do centra mesta, kde hľadá whisky bary a baví sa s fanúšikmi.

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Facebook
[/sociallocker]