Slovenský raper má obrovský dôvod na radosť! Michal Straka, známy pod menom Ego, sa dnes stal druhýkrát otcom. Len pred pár hodinami uverejnil fotku, kde ako hrdý otecko drží na rukách nový prírastok v rodine. Pozrite, aká krásna je ich dcéra!

Ego v súčasnosti patrí medzi najznámejších raperov na slovenskej scéne. Spolu s Rytmusom je členom skupiny Kontrafakt, no odštartoval aj sólovú kariéru. Najviac ho preslávila pesnička “Žijeme len raz”, ktorá sa stala najväčším hitom rádii v roku 2012.

Vyštudovaný právnik Ego s manželkou Petrou už jedného potomka má, ich prvorodená dcérka má naozaj netradične dlhé meno. Nina Sandra Ľudmila oslávi svoje 2.narodeniny v decembri tohto roka a spoločnosť jej bude robiť už aj sestrička. Dnes totiž Egova manželka porodila druhú dcéru, ktorej dali meno Sofia Dobromila. Pyšný ocko Ego sa okamžite pochválil fotografiou na sociálnej sieti a napísal k nej komentár: “Vďaka Bohu a hlavne Tebe moja milá za našu druhú krásnu dcérku. SOFIA DOBROMILA..” Malá Sofia je naozaj roztomilá, prajeme jej aj mame Petre veľa zdravia. Nech im dcérka prinesie veľa radosti!

https://www.instagram.com/p/BJIS3zyAun1/?taken-by=egoemo

 

https://www.instagram.com/p/BJDnQocg0aI/?taken-by=egoemo

 

https://www.instagram.com/p/BFjZLAyGJC-/?taken-by=egoemo

 

https://www.instagram.com/p/BDgJEuwmJLM/?taken-by=egoemo

Zdroj: wikipedia.org, Instagram | Foto: Instagram