AKTUÁLNE: Novým ministrom vnútra sa môže stať Jožo Ráž!

Dátum:

Minulý týždeň prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska poveril Petra Pellegriniho na zostavenie novej vlády. Tá súčasná neustála tlak a premiér Robert Fico podal demisiu po tom, čo sa prevalilo, že zavraždený novinár Ján Kuciak zistil prepojenia talianskej mafie na vládne špičky. 

Hneď ako sa zistilo, kto bude novým premiérom, sa začalo špekulovať, kto nahradí post ministra vnútra, ktorý ostal prázdny po odstúpení Roberta Kaliňáka. Strana SMER-SD, dnes popoludní na tlačovej konferencii priznala, že na tento post nominovala Jozefa Ráža.

Jozef Ráž je synom lídra kapely Elán

Nejde však o známeho slovenského speváka a lídra kapely Elán, ale o jeho syna Jozefa Ráža, ktorý v súčasnosti pracuje ako generálny tajomník služobného úradu ministerstva zdravotníctva a taktiež je aj priateľom ministra zdravotníctva Tomáša Druckera.

Na ťahu je teraz prezident. Peter Pellegrini mu do pár hodín pošle svoj návrh novej vlády. Ako sa rozhodne Andrej Kiska sa dozvieme o pár dní.

Foto: Ilustračné foto/Youtube, facebook.com

Dominik C
... neposedný malý špunt, čo chce všetko vedeť. Neni z tých čo plazia sa, on vie, že môže letieť, ... tieto slová známeho slovenského rappera ma vystihujú - až na to, že už nie som malý. Zaujímam sa o dianie doma i v zahraničí, policajné vyšetrovania, kauzy, ale aj o showbiznis, ktorý hýbe svetom.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...