Pre obyvateľov nie práve príjemné, no zároveň nevyhnutné. Aj tak sa dajú nazvať v zásade vždy všetky dopravné obmedzenia. Tentokrát hlási obmedzenia Bratislava, konkrétne jedna z jej mestských častí.

V Podunajských Biskupiciach síce nežije toľko ľudí ako trebárs v Petržalke, no aj cez jej územie denne prejde veľké množstvo vozidiel.

Na Vrakunskej a Popradskej ulici v bratislavských Podunajských Biskupiciach bude pre výkopové práce a výmenu káblov od piatka 1. marca uzávera, ktoŕa by mala trvať má do 10. marca. Na svojom webe o tom informovala mestská časť. Inak povedané, v období jarných prázdnin, čo je pomerne dobrý termín.

Dopravný podnik Bratislava pokračuje druhou etapou v modernizácii trakčných rozvodov. Z tohto dôvodu budú v Podunajských Biskupiciach prebiehať výkopové a rozkopávkové práce, ktoré sa budú týkať trate mestskej hromadnej dopravy (MHD) na uliciach Uzbecká, Vrakunská a Popradská, dotknúť sa majú aj priľahlých komunikácií.

„V súvislosti s výkopovými prácami a výmenou káblov na uliciach Vrakunská a Popradská realizátor informoval, že v dňoch 1. až 10. marca bude tento úsek pre dopravu uzavretý,” uviedla samospráva.

Zdroj: Aktuality.sk | Foto: Google Maps