Z Čiech dorazili pred pár minútami veľmi smutné správy. Známy a obľúbený český herec mal vo svojom veku 64 rokov infarkt a momentálne leží na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Z Českej republiky k nám prišli pred niekoľkými minútami veľmi smutné správy. 64-ročný legendárny herec Oldřich Kaiser mal prekonať infarkt, pričom skončil na jednotke intenzívnej starostlivosti. Informáciu prinieslo na sociálnej sieti české Divadlo Kalich, ktoré s hercom pripravovalo Hviezdne leto pod Žižkovskou vežou.

Júlové Ženy za pultom a Kubrt sa presúvajú na september, vážení diváci, z dôvodu ochorenia v hereckom súbore. Reprízy musíme, bohužiaľ, presunúť na jeseň, pán Oldřich Kaiser leží na jednotke intenzívnej starostlivosti s prekonaným infarktom myokardu. Ďakujeme vám za pochopenie, ospravedlňujeme sa za komplikácie a našemu kolegovi prajeme skoré uzdravenie,” napísali, na čo okamžite zareagovali vystrašení fanúšikovia.

Podľa medializovaných informácii má legendárny herec po náhlom infarkte bojovať o život. Po návšteve v nemocnici Jiří Lábus však prezradil, že Oldřich je momentálne mimo ohrozenia a už mu je o čosi lepšie. Prajeme mu skoré zotavenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Divadlo Kalich│ Foto: YouTube/northico, Facebook/ Hvězdné léto pod žižkovskou věží, TN.CZ