Divákov kulinárskej šou Bez servítky čakala nechutná groteska. Slovenskej influencerke hostiteľka naservírovala doslova pokrm pre zvieratá, na čom sa prítomní schuti zabávali. Alex Wortex sa však po ukončení vysielania rozhodla zareagovať a studená sprcha neminula ani samotnú televíziu!

Alex Wortex v JOJ-kárskej relácii predviedla svoju kontroverznosť na plnej čiare. Výstredné módne kúsky striedali škandalózne vyjadrenia, avšak ani tie sa nechytali na posledný piatkový večer, kedy sa slovenskej influencerke dostalo poriadnej neúcty.

Hostiteľka Sabina jej totiž miesto polievky naservírovala čistú vodu, predjedlo predstavovala surová brokolica hodená na stôl a hlavné jedlo bolo v znamení, a to sa podržte, šrot pre sliepky. Ak si myslíte, že je to všetko, tak sa mýlite. Dezert predstavovali granule pre psa a pistácie.

Reakcia Alex Wortex

Napriek tomu, že sa Alex pred kamerami tvárila, že dané pohostenie berie s humorom, až po vypnutí kamier prezradila svoje pravé dojmy z natáčania. „Posledný májový deň som podpísala zmluvu s diablom a odvtedy bol môj osud spečatený minimálne na určité časové obdobie,“ začala kontroverzná ikona v jej výpovedi.

„Najtemnejšie dno, aké si len viete predstaviť. Už len myšlienka na to, čo som tam prežívala, mi zdvíha žalúdok,“ influencerka priznala a následne uviedla aj fakt, že i niekoľko dní po natáčaní ju trápila nespavosť a prejavy úzkosti. Dôvod bol jasný.

„Nie že vypnite televízor, rozmláťte ho a vyhoďte ho z okna. Sú to strašné sr*čky. Päť dní som bola toho súčasťou a je mi z toho na grcanie,“ ohradila sa voči réžii celej šou a ďalej si nedávala servítku pred ústa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Nevedomí ľudia vytvárajú nevedomý obsah pre nevedomých ľudí,“ Wortex neskrývala svoje pobúrenie a na adresu spomínaného štábu zanechala úprimný odkaz. „Ľudia, ktorí tvoria pre vás tento obsah, sú roboti bez duše. To už nemá city, srdce, nič. To, čo sa tam dialo, bolo úplne že trestuhodné, nemorálne, neľudské,“ dodáva vo svojom vyjadrení, ktoré si môžte celé vypočuť vo videu nižšie.

 

Zdroj/Video: Streamable.com, Instagram/alexwortex69new l Foto: Joj.sk, Instagram/alexwortex69new