Slávna speváčka Beyonce sa rozhodla investovať v spolupráci s riadiacou spoločnosťou Parkwood Entertainment do start-upu. Investuje slušný balík peňazí a samozrejme dúfa, že sa vráti späť dvojnásobne.

[sociallocker]Beyonce investovala 134-tisíc eur do start-upu s názvom Sidestep. Tá poskytuje možnosť pre fanúšikov, ktorí si chcú zakúpiť koncertné reklamné predmety pred alebo po samotným predstavením a zároveň sa môžu vyhnúť tak niekoľkohodinovému čakaniu v rade.

Speváčka s danou spoločnosť spolupracovala na svojom svetovom turné Fromation. Keďže bola spokojná s celý procesom obchodu, po dvoch týždňoch spolupráce sa rozhodla investovať. Eric Jones, riaditeľ Sidestepu sa vyjadril, že turné Fromation malo byť zamerané na technológiu.

Takže ako start-up funguje v praxi? Fanúšikovia si môžu objednať tovar pred, v priebehu alebo po koncerte. Pri stánku Sidestepu už len ukážu QR kód na mobile a za pár minút si môžu tovar odniesť domov alebo si nechať doručiť domov.

Beyonce nie je jediná hviezda, ktorá sa rozhodla investovať do Sidestepu. Ďalšími investormi je rocková kapela Guns N´ Roses, Fall Out Boy, ale aj speváčka Selena Gomez.

Zdroj: Zaujimavosti.net | Foto: Instagram
[/sociallocker]