Slovenská modelka Andrea Verešová je nepochybne krásna žena, pričom na nej vôbec nebadať pribúdajúci vek. Aj z tohto dôvodu si môže dovoliť predvádzať odvážne outfity so širokým úsmevom na tvári. Najnovšie poriadne pritvrdila a na sociálnej sieti vyvolala búrlivé reakcie fanúšikov!

Andrea Verešová sa môže aj po štyridsiatke pýšiť krásnym telom, pričom výstavnými krivkami by pokojne mohla konkurovať aj omnoho mladším kolegyniam. Neraz zverejňuje na sociálnych sieťach zábery, z ktorých musia byť muži v rozpakoch a ženy iba ticho závidia.

Dvojnásobná mamička najnovšie publikovala krátke video, na ktorom bola oblečená v župane. Vzápätí ho však zo seba zhodila a ukázala sa v erotickej priesvitnej bielizni. Práve tento outfit rozhodne nenechal nič na fantáziu, čo šťavnato okomentovali aj fanúšikovia. ,,Naozaj musíme všetci vidieť vaše bradavky a čiarku?“ mrzuto zareagoval Peter.

Viacerí Slováci ironicky poznamenali, že deti modelky musia byť na ňu hrdé. Práve tieto komentáre zdvihli zo stoličky aj samotnú brunetku. „Som modelka a od víťazstva v Elite Model Look som si zvykla nielen predvádzať a fotiť v plavkách a v bielizni, ale dokonca aj nahá. Naučila som sa byť profesionálna a nehanbiť sa za svoje telo, a pokiaľ ide o vkusné, decentné a umelecké snímky, tak ich rada fotím a prezentujem. Zaujímavé, že keď natáča herečka nahá, tak vás to neirituje? Úbohé pokrytectvo,“ s hnevom napísala Andrea, ktorá napokon aj dráždivé video zo sociálnej siete vymazala.

Verešovú bez županu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/andreaveresovaofficial