Je tomu už zopár mesiacov, čo Slovensko šokoval nepríjemný rozchod moderátora Andreja Bičana a jeho manželky Edity. Po štyroch hodinách v súdnej sieni sa 24. októbra nakoniec stali z bývalých partnerov oficiálne rozvedení exmanželia. Jeden z porotcov šou Tvoja tvár znie povedome však neodolal a už si dokonca na túto tému aj zavtipkoval.

Po tom, ako sa na verejnosť dostala informácia, že moderátor opustil rodinu kvôli mladšej partnerke Miške, si zlízol poriadnu kritiku. Fanúšikovia ho odsúdili za neveru a z mnohých priaznivcov Bičana sa razom stali jeho odporcovia. Andrej si však stál za svojim rozhodnutím, pričom si začal, dnes už s bývalou manželkou, posielať odkazy prostredníctvom médií.

Andrej však poriadne pritvrdil, keď si zavtipkoval na účet bývalej manželky priamo pred televíznymi kamerami. V súťažno-zábavnej šou 5 proti 5 položil súťažiacim otázku, čo môže byť sobášny, sobášna, sobášne, pričom jednou z odpovedí bol sobášny podvodník. ,,Ešte sa to deje? Že si nájdeš tretiu, štvrtú, šiestu ženu, aby si získal peniaze, postavenie,“ ironicky sa spýtal čerstvo rozvedený muž.

Nevhodná poznámka pobúrila jedného z členov súťažného tímu, ktorý sa moderátora spýtal, koľkokrát bol ženatý on sám. „Ja mám za sebou dve manželstvá, ale nie kvôli tomu, že by som podvádzal. Ja som len hodil šestku a mohol som si nastaviť nového panáčika. To je niečo iné,“ opäť nevhodne zareagoval. ,,Človeče, nehnevaj sa,“ dodal s úškrnom na tvári.

Zdroj: rtvs.sk  |  Foto: Facebook/Hviezdna party, Facebook/5 proti 5