Andrej Bičan pravidelne rýpe do známych tvárí, z ktorých si rád robí posmešky. Inak tomu nebolo ani posledne, keď zosmiešnil známu Markizáčku. Na paškál si tentokrát zobral kráľovnú slovenskej smotánky, Eriku Judínyovú.

Andrej Bičan nemá problém urobiť si žartík z kohokoľvek známeho či neznámeho. Občas to však s humorom riadne preženie a nie vždy sa stretne s pochopením dotyčnej osoby či publika. To bol aj prípad poslednej epizódy Chart Show, v ktorej účinkoval ako jeden z Adeliných hostí.

Moderátor si tentokrát rýpol do známej markizáčky pri hádaní, o koho ide na fotkách z mladosti. Keď sa totiž na obrazovkách zjavil záber mladučkej Eriky Judínyovej, nikto z prítomných neuhádol. Adela však napokon vyzradila, že ide práve o známu Markizáčku, na čo Andrej zahlásil: “Jasnéééé! Erika Judínyová. Ale tam má ešte fúzy! Erika mala fúzy,” neodpustil si komentár, ktorý sa neskôr snažil zachrániť vysvetlením: “To sa len tak láme svetlo.” 

Čudné reči odľahčila až Adela, keď dodala, že Erika bola aj je kočka a pokračovali ďalej v natáčaní relácie. Toto ale nebolo po prvýkrát, kedy mal moderátor nemiestne poznámky, posledne “hviezdil” aj v šou Tvoja tvár či v 5 proti 5, keď sa rýpol do exmanželiek.

Erika Judínyová sa stala terčom posmeškov Andreja Bičana
Najprv si myslel, že Erika je Roman Pomajbo
Neskôr z neho vypadlo, že Erika mala fúzy

Zdroj: TV Markíza │ Foto: Instagram, TV Markíza, TV Joj