Andrej Danko má ťažší Covid: „Otvoril mi oči!“

Dátum:

Predseda SNS Andrej Danko sa fanúšikom pravidelne prihovára na sociálnej sieti. Po nedávnom proteste Smeru pred Prezidentským palácom v Bratislave, ktorého sa zúčastnil, priznal, že dostal Covid s ťažkým priebehom. Svoje pocity opísal v dlhom statuse.

Len pred pár hodinami potvrdili pozitívny test na Covid ministerka Veronika Remišová aj minister Roman Mikulec. Obidvaja majú bezpríznakový priebeh a pracovné záležitosti vybavujú z domu alebo online. Najnovšie na sociálnej sieti ohlásil Covid aj Andrej Danko, ktorý má však ťažký priebeh. Pred niekoľkými dňami sa zúčastnil na proteste Smeru pred Prezidentským palácom, kde vystúpil ako rečník.

Teraz bojuje s vírusovým ochorením a v statuse ho rozčúlila aj zmluva s USA a prístup Petra Pellegriniho: „Covid mi otvoril oči… Mne to dnes moje zdravie nedovolí prísť medzi vás. Mám Covid a tri dni som ledva prežíval. Je to šialená choroba. Vyjadrujem obrovskú úctu každému, kto to prekonal. Som nahnevaný, pretože v tomto stave som bezbranne pozeral relácie, kde Hlas-SD v protekčnom mediálnom priestore klame,“ napísal.

Šéf SNS priblížil, ako sa cíti: „Chápem stavy a bezbrannosť ľudí pri tejto chorobe. Chápem beznádej, kedy neviete, čo si presne dať. Verejne ďakujem odvážnym lekárom, ktorí nepočúvajú mediálnych mudrlantov. Obvolávate v zúfalstve kamarátov, pomaly neviete rozprávať ani dýchať. Potom vám povedia, že predsa len ten „zlý“ Ivermectin a Isoprinosine. A ešte ideálne ruský imunopreparát. No už je vám tak zle, že neviete prehltávať ani tabletky. Druhý deň už necítite hrdlo, tretí začne kašeľ. Nič nedokážete jesť a len akýmsi zázrakom na štvrtý deň to prejde… To, čo mi vadí, že dva roky nie je systém pre pacientov. Ja som sa vynašiel cez kamarátov, ale čo majú robiť ľudia, ak nemajú to šťastie. Ak sa pýtajú, čo majú robiť. To im má pomôcť tá zmes inštrukcií a nezmyslov, ktorú im pošlete?“ rozhneval sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Andrej Danko

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Ďalší moderátorský flek: Zábranská po Let’s Dance v novej relácii RTVS!

Televízia Markíza stavila v siedmom ročníku tanečnej šou Let's...

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...