Andrej Danko sa snaží vstať z popola a opäť byť ,,veľkou rybou” v politike. Úspech v parlamentných voľbách 2023 vidí v spájaní, pričom sa nebráni zlanáriť do strany aj známe osobnosti. Tentokrát sa mu podarilo nájsť spoločnú reč so známou slovenskou moderátorkou.

Andrej Danko nedávno potvrdil spoluprácu s poslancom Tomášom Tarabom a europoslancom Miroslavom Radačovským, ktorý zastupuje rodinu zosnulého Milana Lučanského. Vo verbovaní ďalších osobností intenzívne pokračuje. Najnovšie oslovil moderátorku Martinu Šimkovičovú, ktorá v politickom svete rozhodne nie je žiadnym nováčikom.

Predseda strany SNS napokon na sociálnej sieti oznámil, že známa blondínka sa stane ich novou posilou. ,,Andrej Danko mal ako jediný otvorenú kandidátku, na ktorej môžete byť ako nezávislý poslanec. To mi vyhovuje,” vysvetlila pre denník Plus JEDEN DEŇ, pričom sa chce v parlamente venovať sociálnym témam a ochrane detí.

Šimkovičová vstúpila do politiky v roku 2016, kedy ju presvedčil samotný Boris Kollár, aby sa stala súčasťou hnutia Sme rodina. Veľmi rýchlo sa však ukázalo, že majú rozdielne názory na veľké množstvo zákonov, v dôsledku čoho zo strany odišla a do konca volebného obdobia pôsobila ako nezávislá poslankyňa. Snažila sa zahviezdiť v iných politických subjektoch, no skončilo to fiaskom. Momentálne moderuje v kontroverznej internetovej televízii Slovan.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: FB/Martina Šimkovičová, Andrej Danko-predseda SNS