Andy Kraus (49) sa rozhodol, že médiám povie na rovinu, aká je jeho rodinná situácia a aký má vzťah so svojou manželkou Danielou ( 44).

[sociallocker]Šestnásťročné manželstvo Andyho Krausa sa dostalo do vážnej krízy, ktorá nakoniec vyústila do rozvratu rodiny. Známy herec priznal, že s manželkou Danielou už v spoločnej domácnosti nebýva. „Za celú situáciu týkajúcu sa môjho odchodu od manželky beriem celú zodpovednosť výlučne na seba. Daniela je úžasná žena a skvelá matka a je mi ľúto, že k nej nedokážem cítiť toľko lásky, koľko by mal správny manžel poskytnúť,“ uviedol známy scenárista pre cas.sk.

Andy už viac dokonca netají vzťah s herečkou Natáliou Puklušovou. Koniec koncov, bolo by hlúpe odmietať tento vzťah, ak ho potvrdila aj Krausova manželka, Daniela. Natália sa nechce vyjadrovať k situácií, keďže ide o osobnú záležitosť a vyhlásenia necháva na Andym.

Scenárista upozornil na fakt, že jeho vzťah s jeho manželkou bol už dávno predtým ako stretol Natáliu, nestabilný a málo intenzívny. Chcel poukázať na to, že Natália nie je dôvodom rozchodu. No aký má vzťah Andy so svojou manželkou po všetkých turbulenciách? Kraus uviedol, že sa obaja sústredia na to najdôležitejšie, a to je šťastie ich detí. Vďaka ním sa musia naučiť spolu vychádzať a správať sa korektne.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]