Zatiaľ, čo v mnohých pdobných prípadoch niekto príde o život, na východnom Slovensku doslova lietal anjel strážny. Hrôzostrašne vyzerajúca nehoda totižto neskončila smrťou.

V utorok 14. novembra ráno prišlo k udalosti, ktorá vyzerá na pohľad oveľa horšie, než napokon dopadla. Ako informuje PZ SR, čelná zrážka dvoch automobilov, do ktorej bol zapletený aj autobus, si totižo nevyžiadala žiadnu obeť.

Podľa doterajších zistení vodič, ktorý viedol Hyundai Tucson v smere od obce Zemplínska Teplica na obec Veľké Ozorovce, z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismernej časti vozovky, kde v čase, kedy predchádzal pred ním jazdiaci autobus, došlo k zrážke s oproti idúcim osobným motorovým vozidlom zn. Dacia. Po náraze ešte vozidlo zn. Dacia narazilo ľavej stredovej časti autobusu.“

Vodič Dacie ostal po zrážke zakliesnený vo vozidle, po vyslobodení príslušníkmi HaZZ si ho do svojej opatery prevzala posádka RZP, ktorá ho transportovala do nemocnice. Podľa predbežnej lekárskej správy vodič utrpel zranenia, ktoré si vyžiadajú predpokladanú dobu liečenia a práceneschopnosti viac ako 42 dní. Vodič vozidla zn. Hyundai utrpel pri dopravnej nehode iba ľahké zranenia, vyžadujúce si predbežne 10 dňovú dobu liečenia, píše sa na Facebooku Polície SR.

Dodávame, že cesta spájajúca tieto obce v kraji Košice, bola uzatvorená.

Ďalší vrak behom pár hodín: Tentokrát chodila smrť po cestách i v noci!

Tragická smrteľná nehoda: Zo záberov tuhne krv v žilách!

Zdroj | Foto: FB/Polícia SR – Košický kraj