Antonino Vadala (42) sa po udalostiach posledných dní, kedy sa jeho meno spájalo s najvyššími predstaviteľmi Smeru, rozhodol prehovoriť a predostrieť svoju verziu toho, aký je jeho vzťah k asistentke Troškovej, ako aj strane Smer-SD.

Vadala popiera akékoľvek súvislosti medzi dvojnásobnou vraždou novinára Kuciaka a jeho priateľky so svojou osobou, ako aj spájanie s talianskou mafiou ‘Ndrangheta. Vadala je podľa svojich slov pre denník Sme šokovaný informáciami, že by mal byť mafián a dokonca mal mať niečo do činenia s ‘Ndranghetou či vraždou. Ide podľa neho o politické intrigy opozície, ktorá chce odstrániť súčasnú vládu. Vadala sa zároveň netají tým, že s predstaviteľmi Smeru má dlhoročne veľmi dobré vzťahy, a okrem Troškovej a Jasaňa  spomenul aj Róberta Puciho a Róberta Madeja.

Rozhodol sa odtajniť aj informácie o tom, ako sa zoznámil s bývalou Ficovou asistentkou Máriou Troškovou a aký je ich vzťah. Zoznámili sa vraj pred 7. rokmi cez istého právnika z Medzilaboriec a údajne je medzi nimi len kamarátstvo, hoci Troškovej mama pred časom vyhlásila, že boli do seba zaľúbení, mali sa brať, až kým Mária nezistila, že Vadala si údajne našiel ženu v Taliansku. Vadala tieto informácie rázne poprel: “Počúvajte, jej mama je vystresovaná, je chorá. My sme ako brat a sestra, ona je naša kamarátka, poznáme sa roky. Ale to je kamarátstvo mimo úradu vlády, mimo parlamentu a mimo politiky. Mal som ju rád, lebo bola seriózna kočka,” znejú prekvapivé slová podnikateľa. Otázne ale ostáva, prečo by si vzťah Troškovej a Vadalu jej mama vymýšľala spolu s podrobnými detailmi?

Vadala poprel milenecký vzťah s Troškovou

 

Mária Trošková má byť podľa slov Vadalu len jeho kamarátkou

Zdroj: sme.sk | Foto: Facebook