Bolo iba otázkou času, kedy Igor Matovič príde s neštandardnou predvolebnou kampaňou. Nie je žiadnym tajomstvom, že bývalý premiér pravidelne prichádza so šokujúcimi nápadmi, ktoré nie sú po chuti jeho kolegom. Najnovšie sa rozhodol zaujať retro autami, ktoré zaplavia Slovensko.

Ak ste videli Igora Matoviča šoférovať vozidlo značky Fiat 500, nešlo o žiadny omyl. Tieto automobily sa totiž stali súčasťou predvolebnej kampane politickej strany OĽANO a priatelia. Bývalý premiér vysvetlil, že pochádzajú z Talianska, pričom na nich v minulosti jazdili obyčajní ľudia, ktorí bojovali s mafiou.

Rodák z Trnavy upozornil aj na číslo, ktoré v tomto prípade hrá veľkú rolu v súvislosti s predčasnými parlamentnými voľbami. ,,Prečo 500? Päťsto je náš projekt, ktorým chceme zobudiť Slovensko a pritiahnuť ľudí, aby prišli voliť. Bez ohľadu na to, koho voliť budú. Chceme, aby pre každého voliča, ktorý príde zabojovať o demokratické Slovensko 30. septembra, sme ho odmenili 500 eurovkou,“ uviedol vo videu.

,,Oľanáci“ totiž naďalej trvajú na tom, aby bola volebná účasť odmenená príspevkom 500 eur pre každého voliča. Dokonca sa tento návrh stal aj podmienkou spolupráce v budúcej koalícii, i keď bol nápad exministra financií v parlamente dvakrát odmietnutý. V nasledujúcich dňoch budú slovenské cesty brázdiť desiatky fiatiek 500, ktoré sa stanú pojazdnými billboardami Matovičovej strany.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Igor Matovic  |  Foto: FB/Igor Matovič, OĽANO