V utorok (9. augusta) v podvečerných hodinách došlo v Nitrianskom kraji k vážnej dopravnej nehode. Zraneného muža musel do nemocnice transportovať vrtuľník. Ukázalo sa, že išlo o bývalého zamestnanca televízie Markíza.

K dopravnej nehode došlo v okrese Levice medzi Šahami a Preseľanmi nad Ipľom. 28-ročný vodič vozidla značky Opel Astra zrejme nedodržal bezpečnú vzdialenosť, v dôsledku čoho narazil do idúceho motorkára. Náraz vymrštil motocyklistu na čelné sklo auta a následne dopadol pred vozidlo.

Jeho zranenia boli natoľko závažné, že bol privolaný záchranársky vrtuľník, ktorý ho transportoval do Fakultnej nemocnice v Nitre. Podľa portálu mynitra.sme museli 47-ročnému Slovákovi amputovať nohu a momentálne sa má po operácii nachádzať v umelom spánku vo vážnom stave.

Podľa informácií televízie Markíza je účastníkom nehody bývalý moderátor Dag Palovič. Diváci si ho môžu pamätať z telefonickej hry ,,Hádaj, na čo myslím“. Neskôr to skúšal ako komunálny politik a následne bol riaditeľom reklamnej agentúry. Veľké peniaze však zarobil ako profesionálny hráč pokru, pričom sa svojho času zaradil medzi najúspešnejších hráčov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk, FB/Polícia SR-Nitriansky kraj, mynitra.sme.sk  |  Foto: FB/Polícia SR-Nitriansky kraj, IG/dagpalovic