Skúste si predstaviť, že by ste si mohli počas pracovnej doby dopriať masáž. Nie je to úžasná myšlienka? Pre zamestnancov slovenskej fabriky je toto privilégium skutočnosťou. Už o pár dní si môžu priamo v mieste výkonu práce dopriať zaslúžený oddych.

Automobilka Jaguar Land Rover sídliaca v Nitre chce svojím zamestnancom zlepšiť pracovné prostredie zvýšením starostlivosti o ich zdravie. Už od februára 2023 bude preto svojím zamestnancom ponúkať masáže, a to počas pracovnej doby.

Závod bude spolupracovať so Strednou zdravotníckou školou v Nových Zámkoch, v dôsledku čoho budú jej služby poskytované len počas školského roka. Zamestnancom budú ponúknuté rôzne druhy masáží, napr. regenerácia tela, masáž krku, horných končatín či chrbta.

Zamestnanci automobilky budú automaticky uvoľnení počas pracovnej doby, pričom im stačí, aby sa zaregistrovali a zarezervovali si termín. ,,Masáže od februára do konca apríla bude možné podstúpiť každú stredu a štvrtok v časoch od 08:00 do 14:00. Masáže sa budú vykonávať v priestoroch zdravotného strediska MDclinic priamo v závode JLR Nitra a budú trvať približne 20 minút,“ uviedli Moderné odbory JLR na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Moderné odbory JLR | Foto: FB/Anna B., Unsplash, Pexels