Nebolo by to prvýkrát a určite ani posledný, keď mali farmári k sebe mimoriadne blízko. Rovnaké prostredie pod drobnohľadom kamier môže niektorým účinkujúcim dopomôcť v snahe zblížiť sa s iným súperom. Najnovšie sa rozohnili účinkujúci, ktorí si donedávna nevedeli prísť na meno.

Denis Čatlóš otvorene kritizoval Azru Sokira, ktorá patrí k najmladším farmárkam na statku. Vyčítal jej, že sa často správa ako dieťa, neustále sa sťažuje a málo pracuje. Zdá sa však, že väčšie množstvo alkoholu zmenilo jeho názor a k brunetke mal nedávno mimoriadne blízko.

Dvojica totiž vypila takmer všetko víno, ktoré im Alica poslala. V kuchyni zostali sami, vďaka čomu sa mohli uvoľniť. Kamery však zachytili ich vášnivé bozky a dotyky. Neskôr sa presunuli do domčeku strednej generácie, kde bolo toho viac ako len ,,mojkanie”.

Hneď ráno zasypala Azru mnohými otázkami zvedavá Ema. Napokon sa mala dozvedieť, že malo ísť iba o kamarátske ,,objímačky” a k milovaniu nedošlo, i keď Denis mal v noci prosiť Azru, aby s ním ,,spinkala”. Bude tak veľmi zaujímavé sledovať, či mladí farmári podľahnú vzájomným sympatiám.

Video z ich ,,mojkania” môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: TV Markíza