Azra Sokira si ešte stále užíva slávu z reality šou Farma, kde sa nečakane dostala až pred brány finále. Byť pod dohľadom kamier sa jej poriadne zapáčilo, a tak je možné, že ju uvidíme aj v ďalšom úspešnom projekte.

Exotická študentka si už na vlastnej koži vyskúšala natáčanie kulinárskej relácie Bez servítky, ale i približne trojmesačný pobyt v drsných podmienkach 15. série Farmy. Ako sa hovorí, skúseností nie je nikdy dosť, a tak sa Azra Sokira rozhodla prihlásiť aj do šou Love Island.

Azra po Farme podstúpila premenu tváre: Rozdiel zbadáte hneď!

,,Uvidíme, čo z toho bude. Akože ľúbi sa mi to pred kamerami, baví ma to a je to zaujímavá skúsenosť. A keď to náhodou vyjde, tak tam asi pôjdem, no,” prezradila kráska v rozhovore pre Markiza.sk. Spomenula aj vzťahy s bývalými farmármi. S kým už Azra nie je vôbec v kontakte?

,,Ja by som to zhodnotila, že vzťahy sú veľmi dobré. Vždy, keď sa stretneme, tak sa cítime uvoľnene ako rodina. Nebavíme sa, samozrejme, všetci. Sú tam ľudia, ktorí s nami nejako nedržia, čo je Mirka, Sofia a Sára. Ale ostatní sa inak bavíme. Máme pekné vzťahy medzi sebou,” uviedla exfarmárka, ktorej sa po ukončení šou napravili aj väzby s víťazkou Luciou. Dievčatá si vyrozprávali isté nedorozumenia a stali sa z nich kamarátky. Celý rozhovor s Azrou si môžete pozrieť v priloženom videu.

 

Zdroj/Foto: Markiza.sk | Foto: Instagram/e.s.azra