Diváci šou Ruža pre nevestu museli pre veľkonočné sviatky čakať na ďalšiu epizódu dva týždne. Avšak oplatilo sa. O dramatické situácie nebude opäť núdza. V závere dokonca príde nečakaný odchod z ceremoniálu.

Moderátor Krištof Králik je poslom vypätých situácií, o ktoré sa vždy postarajú jeho zaujímavé hry. Pri ďalšej boli dievčatá rozdelené do dvojíc a každá dvojica dostala záludnú otázku. Jednou z nich bola, ktorá z neviest pôsobí lacno.

Nepríjemnú otázku dostali Nicol a Stanka, ktoré museli na tabuľku napísať odpoveď. Nicol označila Dolli. „Iba čo sa týka vzhľadu. Si taká vyzývavejšia, a to pôsobí lacno,” obhajovala sa. Stanka zvolila Pocahontas, ktorá bola v tom čase s Radkom na rande. „Má odlišné správanie ako ja, tak len z toho to usudzujem,” objasnila svoju voľbu favoritka na výhru.

Úpravy nemá iba Dolli: Aha, ako kedysi vyzerala favoritka Stanka!

Aké budú reakcie “lacných” súťažiacich, uvidíme už v piatok večer na obrazovkách Markízy a rovnako tak aj to, že počas dňa sa Dolli necítila najlepšie. Napriek neideálnemu stavu sa však do klebetenia zapájala a nevynechala ani pre ňu typické uštipačné poznámky.

Avšak počas záverečného ceremoniálu, kedy dievčatá čakali na Radkovu ružu, vystrojila vylepšená blondínka poriadny šok. Po tom, čo Dolli niečo pošuškala Alžbete, náhle odišla preč. Radko tak ceremoniál prerušil, vybral sa za ňou a následne ju vyprevadil k dverám. Pôjde o definitívny odchod alebo sa extravagantná kráska ešte vráti?

ceremoniálu

Zdroj: Pluska, Topky | Foto: Voyo, Instagram/radkourbanyak