Slovenská speváčka Barbora Švidraňová sa pred štyrmi mesiacmi stala mamičkou svojho prvého dieťatka, syna Gabriela. Sociálne siete zapĺňa rozkošnými fotografiami malého krásavca, za ktoré získava množstvo pochvalných komentárov. Jej posledný záber so synčekom však rozpútal poriadne búrlivú diskusiu.

Barbora sa so synom momentálne nachádza v Londýne, kde sa snaží preskúmať všetky možnosti štúdia pre svojho prvého potomka, keď nastane ten správny čas. “Dnes sa môjmu malému virtuózovi veľmi páčila prehliadka na najstaršej hudobnej univerzite v Anglicku! Pozorne počúval Haydna aj Mozarta na origináloch starých 200 rokov. Úžasný deň. Som šťastná, že má pozitívny vzťah k hudbe, bolo to veľmi obohacujúce,” napísala speváčka, pričom zverejnila fotku, kde má Gabriela v nosiči.

A práve nosič, v ktorom sa dieťa nachádzalo, sa stal kameňom úrazu. ,,Ubližujete dieťaťu aj vašej chrbtici,“ napísala jedna z mamičiek. ,,Tvárou dopredu nie,“ rázne napísala ďalšia z dám. Pod príspevkom sa postupne začali “kopiť“ komentáre, pričom niektoré ženy Švidraňovú tvrdo kritizovali a iné ju pochválili za dobrý výber nosiča. Speváčka sa však nakoniec rozhodla ukončiť búrlivú konverzáciu fanúšikov a celú debatu vymazala.

Barbora touto fotkou vzbudila búrlivú diskusiu

Diskusia mamičiek

Zdroj: Instagram/_basie_  |  Foto: Instagram/_basie_

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.