Šou Bez servítky vysiela TV JOJ už niekoľko rokov. Názory na reláciu sa líšia, avšak väčšinou prevládajú ostré slová kritiky. Tentokrát sa ale zdá, že je to inak. Čo sa stalo?

Kulinársky program je známy tým, že v ňom nesúperia iba ľudia, ktorí naozaj vedia variť, ale aj takí, ktorí sa chcú iba zviditeľniť. Súčasťou Bez servítky sú pravidelne intrigy, drzé správanie, drámy, ponižovanie a neoprávnená kritika. Na sociálnych sieťach tak diváci adresujú Jojke často samé hanlivé výrazy.

Prvý decembrový týždeň ale odštartoval úplne inak, než sú priaznivci zvyknutí. Pondelok patril šikovnému šéfkuchárovi Rudimu, ktorý súperom svojím luxusným menu odpálil dekle. Hneď prvý deň preto padali vysoké čísla a mimoriadne chvály. Tentokrát sú v zostave súťažiaci pôsobiaci v gastro oblasti, a tak aj ďalšie dni sa bude rozhodne na čo pozerať.

bez servítky

Jojka výberom členov aktuálnej partie divákov skutočne potešila a namiesto hejtov konečne prichádzajú samé lichotivé odkazy. ,,Tak dnes to bola naozaj vysoká gastronómia! Sympatický hostiteľ pripravil vynikajuce menu pre svojich hostí, ktorí našetrili chválou na chuť aj vizuál podávaných jedál. Excelent, toto bude super týždeň, na profi úrovni, teším sa,” zanechala na Facebooku Anna. ,,Konečne pozerateľný týždeň,” skonštatovala Janka.

,,Tak to má byť, táto relácia na úrovni, SUPER!” teší sa Marta. ,,Tento týždeň bude vysoká gastronómia, bude super týždeň,” radosť prejavila aj Beáta, pričom pozitívne komentáre sa dajú rátať v stovkách.

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ