Rozvod Bičanovcov sa napokon podaril! Bývalí manželia boli po štyroch nekonečných hodinách v súdnej sieni rozvedení. Spoza dverí sa ale ozýval silný hlas moderátora, ktorý takto vykrikoval na manželku.

Bičanovci sa teda napokon predsa len dočkali a po odročení sa im tentokrát podarilo dospieť k dohode o majetkovom vysporiadaní a starostlivosti o spoločné deti. Rozvodové konanie, pred ktorým sa dvojica pár metrov od seba úplne ignorovala, sa natiahlo na neuveriteľné štyri hodiny a ľudí, ktorí mali mať jednanie po Bičanovcoch, dokonca museli poslať domov.

Ani samotný rozvod sa však nezaobišiel bez kriku a podľa informácii Nového Času bolo pri riešení otázky výchovy detí počuť výrazný hlas moderátora. Toho rozčúlil aj fakt, že s exmanželkou nevedeli nájsť spoločnú reč: “Stále sa to len naťahuje a takto to bude trvať ešte ďalšie tri mesiace,“ zakričal. Iba nedávno sa mal pritom moderátor dostaviť do práce Edity, od ktorej mal v sprievode polície žiadať kľúče od auta a domu, hoci exmanželka vidí celú záležitosť trochu inak.

Rozvod sa ale nakoniec napriek nezhodám konal a Edita potvrdila, že sa s Andrejom dohodli na rozšírenej striedavej starostlivosti: “Nakoniec máme rozšírenú striedavú starostlivosť. Sudkyňa mu nariadila, že mi musí platiť na deti výživné,“ prezradila. Samotný moderátor nebol po pojednávaní príliš zhovorčivý, a tak na otázky odpovedal len stručne “bez komentára” a svoje kroky namieril do nového hniezdočka za svojou 23-ročnou priateľkou Michaelou.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Instagram