Jaromír Soukup rozhodne nie je žiadnou neznámou ani v našich končinách. Do pozornosti verejnosti sa dostal vďaka obľúbenej českej stanici TV Barrandov a taktiež vzťahu s modelkou Agátou Hanychovou. Aj napriek tomu, že je ostrieľaným moderátorom, stále môžu nastať situácie, ktoré ho pred kamerou dokážu prekvapiť.

Jaromír Soukup je vo všeobecnosti považovaný za českého mediálneho magnáta. Je jedným z mála šéfov, ktorý relácie aj moderuje, pričom ide o desiatky rôznych projektov. Venuje sa politickým témam, ekonomike, bulváru a dokonca neváha pred kamerou aj variť.

Do relácie Reakce si najnovšie pozval YouTubera Aleša Bejra, ktorý sa prezentuje ako Psychopat Bejr. Druhým hosťom bol moderátor Jakub Jíra. V jednej chvíli zrazu YouTuber zahodí ruksak a okamžite vyštartuje po Soukupovi. Majiteľ českej stanice sa však nenechal zastrašiť a došlo na potýčku.

Mnohí diváci boli šokovaní z incidentu, ku ktorému došlo priamo pred kamerami. Iní sú presvedčení, že išlo o dohodnuté divadlo, ktoré malo získať pozornosť pre organizáciu Clash of the Stars, keďže organizuje MMA zápasy influencerov. „Takže my sa uvidíme v Clash of the Stars, ty močko!“ kričal Bejr do tváre 54-ročného podnikateľa, ktorý sa iba usmieval. Neskôr na sociálnej sieti Soukup potvrdil, že zápas má byť už dohodnutý.

Video z incidentu môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz  |  Foto | Video: IG/jaromir_soukup