Obľúbená moderátorka je neoddeliteľnou súčasťou Televíznych novín, pričom má za sebou tisícky pútavých reportáží. V septembri sa dostala na verejnosť informácia, že je v radostnom očakávaní, pričom pred kamerou sa to snažila čo najdlhšie skrývať. Po prvom trimestri však hrdo ukázala svoje rastúce bruško, pričom žiarila od radosti, ktorú v týchto dňoch vystriedal hlboký smútok. O dieťatko totiž prišla.

Moderátorka Andrea Šprochová (38) sa už dlhé roky usmieva na divákov modro-žltej televízie, pričom tentokrát mala obrovský dôvod na radosť. V septembri totiž priznala, že spolu s manželom Štefanom Šprochom čakajú bábätko. K dcérke Emme mal pribudnúť súrodenec.

Sympatickej rodinke však osud uštedril poriadne tvrdú ranu, keďže Andrea v týchto dňoch o bábätko prišla. Momentálne mala byť v šiestom mesiaci tehotenstva, keďže termín pôrodu mala v marci budúceho roka. ,,Je to veľmi citlivá záležitosť, v tejto chvíli sa nebudeme vyjadrovať. Ďakujeme za porozumenie,“ uviedol samotný Šprocha pre plus7dni.pluska.sk, ktorý sa určite snaží byť manželke v týchto ťažkých chvíľach čo najväčšou oporou.

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Andrea Šprochová TV Markíza, Facebook/CinemArt SK