Celé Slovensko ju poznalo ako Noru Mojsejovú, milionárku, ktorá milovala spoločnosť. Po súdnych sporoch a niekoľkých mesiacoch za mrežami sa z nej dnes stala zakríknutá Nora Kabrheľová, ktorá sa mala vydávať iba z vypočítavosti. No v poslednej dobe sa nezmenil len jej status ale aj postoj k ľuďom.

Nora bola v roku 2013 odsúdená za daňové úniky, pričom mala spôsobiť škodu v hodnote sedem miliónov eur. Viac ako rok strávila vo väzbe a nezmenil sa len jej fyzický vzhľad, keďže výrazne schudla, ale aj jej pohľad na verejnosť.

Po tom ako sa Kabrheľová dostala na slobodu utiahla sa do ústrania a veľkú časť dňa venuje prechádzkam so svojimi psami. Ľudia jej údajne nechýbajú, s najbližšou rodinou a jej manželom je predovšetkým v telefonickom kontakte. ,,Som najradšej sama,“ uviedla v rozhovore bývalá podnikateľka.

No trauma, ktorú prežila za mrežami ju ovplyvňuje dodnes, keďže neustále stráca na váhe. Jednoducho jej nechutí, čo považuje za dôsledok napätých momentov v jej živote. Aj preto bol pre ňu najväčším darčekom na Vianoce práve sloboda a možnosť robiť, čo chce a kedy chce. ,,Kto to nezažil, nepochopí, aké je to príšerné. Minulosť vôbec neriešim, urobila som hrubú čiaru. Dokonca mi niekedy pripadá, že to bola nejaká iná osoba, nie ja,“ priznala Nora pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook