Boris Kollár je presláveným milovníkom žien. Dnešné MDŽ preto uňho nemohlo ostať bez povšimnutia. Politik na Facebooku zverejnil vrúcne prianie, ku ktorému pripojil aj veľavravnú fotografiu so ženou blízkou jeho srdcu.

Koľko žien mal Boris Kollár, je záhadou. Presný počet nevie ani on sám, avšak v podcaste Snami či v rozhovore s Filip Sulíkom prezradil, že ich bolo určite viac ako tisíc. Nemalé množstvo dám podnikateľovi porodilo aj potomka. Ani v tomto prípade ale počet nie je známy.

Boris Kollár má byť opäť otcom, dieťa sa má narodiť už čoskoro!

Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien poslal multiotecko všetkým slečnám a dámam vrátane tých svojich vrúcne slová. ,,Milé ŽENY, dnešný deň je venovaný práve vám. Prajeme vám všetko len to najlepšie, pretože za to, čo pre nás robíte ako matky, manželky, staré mamy, priateľky, sestry, dcéry si zaslúžite, aby ste nielen v dnešný deň, ale každý jeden dostávali veľa lásky, úctu a pocit bezpečia. Užite si váš deň v spoločnosti tých, na ktorých vám záleží. Ďakujeme vám za to, že ste,” odkázal dnešným oslávenkyniam Boris Kollár.

Šéf strany Sme rodina k príspevku doložil aj fotografiu so ženou, ktorá pri ňom stojí za každých okolností a nie je to žiadna mamička jeho detí. Boris zverejnil snímku so svojou milovanou maminou. Ani jedna kráska z jeho háremu mu tak nemôže vystrojiť žiadnu žiarlivostnú scénu.

Zdroj/Foto: Facebook/Boris Kollar