Boris Kollár má v posledných týždňoch čo vysvetľovať, pričom sa to na neho sype zo všetkých strán. Predseda parlamentu sa však nezľakol a svojím nepriateľom poslal jasný odkaz, z ktorého je jasné, že vo svojich súkromných aktivitách mieni pokračovať aj naďalej.

Nie je to tak dávno, čo sa na verejnosť dostala informácia, že Borisovi Kollárovi učarovala preoperovaná modelka s umeleckým menom Paris Nemc, s ktorou viedol skutočne pikantné konverzácie. „Laškujem so ženami, robil som to v minulosti, robím to teraz a budem to robiť aj v budúcnosti. Taký som,“ povedal politik na tlačovej konferencií, po ktorej sa prevalilo jeho stretnutie so Slavomírom Haščákom z Penty.

Podľa slov multiotecka chcel s kontroverzným podnikateľom riešiť niektoré články uverejnené v médiách, ktoré vlastní a Kollár ich už považoval za hranicou. Od Haščáka mal požadovať, aby sa meralo jedným metrom ku všetkým politikom. V závere tlačovky však mnohých prekvapil nečakanou výzvou: ,,Nech na mňa nasadia aj volavku, keď to bude pekná baba, kľudne sa s ňou aj vyspím,“ vyhlásil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Sme rodina  |  Foto: FB/Boris Kollár, Sme rodina