Sú to už takmer dva roky, čo sa jeden z najsledovanejších párov šoubiznisu nadobro rozišiel. Pitt a Jolie si dali pre údajné Bradove problémy s alkoholom a neprimeranému správaniu k deťom zbohom a následne sa so svojim manželom rozviedla aj jeho bývalá zákonná polovička Jennifer Aniston.

Snáď celý svet pozná trpký príbeh a okolnosti, za akých sa dal dohromady jeden z najsledovanejších párov svetového šoubiznisu. Brad Pitt bol ženatý s Jennifer Aniston päť rokov, keď jej zlomil srdce zahnutím s hereckou kolegyňou Angelinou Jolie. S krásnou brunetkou sa spoznal v roku 2005 počas natáčania filmu Pán a Pani Smithovci. Rozvod prebehol ešte v ten istý rok, pričom medzi umelkyňami vzplanula doslova nenávisť. Potom, ako sa Jenn otriasla z manželstva s Bradom, do jej života vstúpil herec Justin Theroux. S ním sa však rozviedla pár mesiacov potom, ako sa u nej opäť objavil sladký ex. Zranený, osamelý a smutný.

Pitt a Aniston síce zostávali v kontakte, avšak až potom, ako boli obaja bez záväzkov, sa opäť začalo hovoriť o vzplanutí vášne medzi hercami. V decembri minulého roka sa dokonca objavili špekulácie, že hviezda na prahu päťdesiatky má byť v radostnom očakávaní svojho prvého potomka, ktorého otcom nemá byť nik iný, ako bývalý idol Hollywoodu.

Bulvárny magazín InTouch teraz vyrukoval s informáciou, že dvojica počas silvestrovskej noci priateľom oznámila, že čakajú dievčatko. „Ten krásny fakt, že konečne čaká dieťatko, zvlášť so svojim prvým manželom Bradom, je pre ňu splnený sen. Hlavne kvôli tomu, čím všetkým si v minulosti prešli,“ uvádza zdroj bulvárneho časopisu.

Zdroj: InTouch | Foto: Twitter