Sestry Nízlové sa po rušných časoch, kedy sa ich mená objavovali v bulvári častejšie ako inokedy, konečne usadili a vyzerá to tak, že ich čaká pokojné obdobie v novom domčeku. A ten bude mať doplnok, akým sa skutočne nemôže pochváliť hocikto!

Speváčky stoja pri sebe za každých životných okolností. Po rozchode Daniely s futbalistom Stanislavom Lobotkom sa obidve presťahovali naspäť na Slovensko, kde spoločne s rodičmi vychovávali svoje dcéry v rodnom dome v Hronskom Beňadiku.

Po čase sa rozhodli, že bude lepšie, ak sa osamostatnia, no nechceli odchádzať príliš ďaleko. Kúpili si dom v okrese Levice, konkrétne v obci Tlmače. „Sme nadšené, že budeme bývať spolu. V dome je päť izieb, čiže nielen my, ale aj naše dcérky budú mať svoje súkromie. Okrem toho tam je, samozrejme, kuchyňa, kúpeľne, obývačka a aj terasa,“ prezradili pre cas.sk.

Zároveň dodávajú, že nejde o premrštený luxus, neplánujú ani bazén, ten totiž majú u rodičov. ,,Určite by sme chceli vírivku, ktorá je použiteľná celoročne,“ povedala Daniela. ,,Síce sme zostali bez partnerov, ale život ide ďalej. Máme krásne zdravé deti a sme šťastné,” píšu na Instagrame a vedia, že ich celoživotnými láskami sú hlavne ich dcérky Linda a Nea.

Interiér domu už neraz fanúšikom ukázali, najnovšie sa pochválili vstupnou bránou urobenou na mieru. V strede má písmeno N s korunkou ako symbol ich priezviska. Páči sa vám?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, IG/veronikatwiins, twiinsmusic