Uplynulý víkend zažíval slovenský politik jeden z najdôležitejších dní svojho života. Bratislavský župan Juraj Droba sa totiž po druhýkrát rozhodol vstúpiť do chomúta a urobil to vo veľkom štýle. Jeho právoplatnou manželkou sa stala kráska, s ktorou randil viac ako rok.

Šéf bratislavskej župy sa na sociálnej sieti pochválil dôležitou udalosťou. ,,Beriem si najúžasnejšiu ženu na svete, s ktorou som prežil vyše roka nádherného života. Držte nám, prosím, palce a spomeňte si dnes na nás. Toto je pre mňa ešte dôležitejšie ako moja práca,“ napísal Juraj Droba iba pár hodín pred svadbou.

Obrad sa konal vo Veľkom evanjelickom kostole v Bratislave, pričom člen strany SaS sa oženil s Miroslavou Valovičovou, ktorá pracuje na ministerstve hospodárstva. Okrem rodiny a priateľov prišli mladomanželom zablahoželať aj mnohé známe osobnosti, ako exmanželka politika Gabriela Drobová, speváčka Emma Drobná s partnerom Filipom Šebom, europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová či herečka Monika Hilmerová s manželom Jarom Bekrom.

Fotky zo svadby si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: IG/durodroba, miroslava.valovicova, FB/Juraj Droba