K brutálne násilnému činu došlo v noci z piatka na sobotu v obci Dubovica v okrese Sabinov. Podľa slov prešovskej polície mal 51-ročný muž udierať dreveným lopárom do hlavy a ďalších častí tela 44-ročnú obeť, ktorá zraneniam podľahla pri prevoze do nemocnice.

Prešovská polícia informuje na sociálnej sieti o ďalšom hroznom útoku, ktorý sa pre jedného muža skončil tragicky. 51-ročný agresor mal napadnúť 44-ročného muža z rovnakej obce: “Prešovský policajný vyšetrovateľ obvinil včera 51-ročného muža z obce Dubovica, okr. Sabinov, zo zločinu zabitia. Obvinený muž mal podľa doteraz vykonaného vyšetrovania počas noci z piatka na sobotu napadnúť vo svojom rodinnom dome 44-ročného muža, tiež z Dubovice. Dreveným lopárom ho mal opakovane udierať do hlavy a ďalších častí tela,” uvádza polícia.

44-ročný muž zraneniam podľahol pri prevoze: “Zbitý muž utrpel ťažké zranenia, ktorým po prevoze do nemocnice dňa 19.03.2022 podľahol. Vyšetrovateľ na obvineného muža spracoval podnet na vzatie do väzby a umiestnil ho do cely policajného zaistenia,” dodala polícia. Motív trestného činu nateraz nie je známy, no obvinenému hrozí po dokázaní viny niekoľkoročný pobyt za mrežami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Prešovský kraj