V desiatej sérii reality šou Farma odzbrojil svojim pohľadom i vypracovaným telom mnohé diváčky sympatický model Michal Gajdošech, ktorý je dodnes jedným z najkrajších súťažiacich markizáckej relácie vôbec. Dokážete si však predstaviť, ako by vyzeral v ženskom tele?

30-ročný podnikateľ a model Michal Gajdošech zahviezdil na obrazovkách televízie Markíza, keď sa objavil medzi 22 finalistami reality šou Farma 10. Sympatický mladík, ktorý sa umiestnil na siedmom mieste, však nebol vo svete šoubiznisu žiadnym nováčikom. V roku 2017 sa totiž prebojoval do svetového finále súťaže Mister Supranational 2017, kde okrem štvrtého miesta získal aj titul Najkrajšie telo sveta.

Krásavec zo Štúrova dbá o svoj vzhľad aj po úspechoch v modelingu, pričom sa pravidelne prihovára svojim fanúšikom na sociálnych sieťach. Tentokrát ich pobavil jedinečným príspevkom, kedy im ukázal, ako by vyzeral, keby sa narodil v ženskom tele. „Spoznávate ju?“ opýtal sa na Instagrame, keď zverejnil dve snímky nádhernej ženy. Tie vytvoril pomocou aplikácie, ktorá ho premenila na krásnu Michaelu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/migajdo