Celé Slovensko aktuálne bojuje s hrozbou koronavírusu, pričom mnohí občania ostávajú v týchto chvíľach v pohodlí svojich domovov. A ako sa zdá, za dverami príbytkov sú z nich celkom noví ľudia!

Prostredníctvom reality šou Farma 11 spoznali diváci televízie Markíza dvadsať nových osobností z východu i západu, spomedzi ktorých patril k najvýraznejším tváram Matej Jurkovič. Statný Bratislavčan viedol otvorené konflitky s mnohými súťažiacimi, pričom práve roztržka s Rastislavom Mojsejom sa mu stala napokon osudnou. Potom, ako musel šou predčasne opustiť, koketoval s myšlienkou vyzvať do ringu Radovana Dulina, z čoho napokon nie je vôbec nič.

Bývalý farmár sa dokonca stiahol i zo sociálnej sieti, pričom nový príspevok pridal po viac jednom mesiaci. ,,30 dňový ” HOME WORKOUT ” CHALLENGE. Ako rozumne využiť čas, keď nemôžme nič robiť,” napísal k videu. Okrem výzvy však Matejových fanúšikov zaujal predovšetkým jeho zmenený výzor, nakoľko miesto štandardne oholenej tváre pokrýva líca exfarmára hustá brada. Ako totiž uviedol, ide o “karanténny stav”, počas ktorého sa nebude holiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Matej Jurkovič dnes

Zdroj: IG/matej.jurkovic.official, farma.markiza