Súčasťou jedného z najúspešnejších slovenských seriálov, v ktorom okrem Tomáša Maštalíra hviezdi aj Gabika Marcinková, je i pôvabná herečka Bianka Šutičová. Mladá kráska stvárňuje jednu zo študentiek, pričom neprehliadnuteľnou bola predovšetkým vďaka bujarej hrive.

Bianka, ktorá v seriáli Pán profesior stvárňuje žiačku Žofiu, prešla doslova zásadnou premenou. Koncom roka 2021 túžila po zmene, a aj keď si najskôr chcela nechať prefarbiť vlasy nabielo, napokon sa rozhodla pre ešte zásadnejší zásah. Dlhú korunu krásy si výrazne skrátila, pričom ide doslova o desiatky centimetrov!

,,Nemôžem povedať, že by to šlo ľahko – to teda vôbec nie! Triasli sa mi ruky, doslova som nemohla dýchať, lebo sa mi zastavoval dych z toho, čo práve robím. Mala som ich zopnuté v dvoch copoch a po odstrihnutí som sa začala smiať. Bol to šok, prekvapenie a radosť v jednom,“ opísala Bianka, ktorá sa ostrihala sama.

,,Vlásky mám ešte u seba, ale chystám sa ich poslať do nadácie, ktorá daruje vlasy. Pevne verím, že budú vhodné na výrobu parochne pre onkologických pacientov,“ dodala talentovaná kráska, ktorá chce týmto gestom pomôcť niekomu, kto to potrebuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj/Foto: IG/bia_sutic, tvmarkizaofficial, markiza.sk