Vo Francúzsku došlo začiatkom víkendu k ohavnej vražde, ktorá otriasla aj okolitými krajinami. Polícia objavila telo len 12-ročného dievčaťa, ktoré bolo poskladané v kufri s podrezaným hrdlom. Na jej tele následne objavili záhadné symboly, pričom zločin je stále v štádiu vyšetrovania. 

Francúzska polícia rieši od piatku mimoriadne ohavný incident. Znepokojení rodičia nahlásili podľa informácií TheSun nezvestnosť svojej 12-ročnej dcéry, keď sa poobede nevrátila zo školy, ktorú navštevovala v Paríži. Polícia vypátrala ešte večer telo dievčaťa po tom, ako ho v kufri objavil bezdomovec pred budovou, kde dieťa bývalo.

Školáčka bola poskladaná v cestovnom kufri s podrezaným hrdlom a na tele mala záhadné symboly číslic 1 a 0. Video z budovy pritom zachytilo dievča poobede v prítomnosti istej ženy. Tá mala podľa svedka dievča požiadať o pomoc s prenesením kufra do neďalekého auta.

Polícia potvrdila, že na mieste činu našli stopy po boji, lepiacu pásku, ako aj rezač na kartón. Rodičom hroznú správu oznámili v sobotu v noci. V tejto chvíli boli zadržaní štyria ľudia, vrátane ženy z videa, ako aj bezdomovca, ktorý telo objavil. Nateraz sa pracuje i s verziou, že mohlo ísť o únos a následnú vraždu. Slovensko vydesila vražda dvoch mladých mužov v Bratislave, pričom páchateľ bol synom kandidáta známej politickej strany.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  thesun.co.uk │ Foto: YT/Le Parisien