Polícia vyšetruje prípad brutálnej vraždy v obci Trstice pri Galante, ku ktorej došlo zrejme pred tromi rokmi. V rodinnom dome objavili beznohé torzo 51-ročnej ženy, po ktorej pred časom pátrali.

K ohavnej vražde ženy malo dôjsť pred približne tromi rokmi. Na políciu v Trstici v okrese Galanta prišiel pred pár hodinami 28-ročný muž pod vplyvom omamných látok a priznal sa. Polícia sa preto okamžite vydala na miesto a v rodinnom dome pod schodiskom sa im naskytol hrozný pohľad.

V rodinnom dome bolo v uzatvorenom priestore pod schodiskom nájdené ľudské torzo zabalené v koberci. Totožnosť tela zatiaľ nie je známa. Na miesto bol vyslaný krajský vyšetrovateľ s tímom a v týchto chvíľach ešte stále prebieha obhliadka miesta činu. Nariadená bola pitva, polícia vykonáva všetky potrebné procesné úkony,” dodala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Podľa informácií televízie Markíza malo dôjsť k vražde 51-ročnej Lívie Lakatošovej, po ktorej polícia pátrala od roku 2017. Muži zákona našli jej torzo, pričom v lebke mala zapichnutý nôž a nohy oddelené od tela. Údajne mala byť členkou Svedkov Jehovových.

Zdroj: tvnoviny.skFoto: KR PZ Trnava, Facebook/Polícia SR – Trnavský kraj