Janka Kovalčiková patrí k najúspešnejším slovenským herečkám, ktorým posledné roky ide skutočne karta. A hoci o súkromí veľmi nehovorí, teraz urobila výnimku a prehovorila aj na citlivejšiu tému.

Po úspešnej role Emy v televíznom fenoméne Oteckovia prišiel na rad seriál Svätý Max či filmy Nikdy nehovor nikdy a Máme, čo sme chceli, ktoré prilákali do kín tisícky Slovákov. Okrem toho tento rok Janka Kovalčiková účinkovala aj v tanečnej šou Let’s Dance, ktorú sa jej dokonca podarilo vyhrať.

janka kovalčíková

Fanúšikovia vedia, že obľúbená herečka už dávno nie je single. Viac ako tri roky je vydatá za podnikateľa, ktorého priezvisko stojí i v jej občianskom preukaze. Vo verejnom živote ho ale nepoužíva. ,,S manželom sme sa dohodli, že verejne budem vystupovať ako Kovalčiková. Zdá sa mi to takto v poriadku, aj všetkým naokolo. Ja sa cítim byť stále Janka Kovalčiková, ktorá je však manželkou Adama Graňáka,” uviedla v rozhovore pre Nový Čas pre ženy.

32-ročná umelkyňa z Prešova odpovedala aj na intímnu otázku, či by s manželom chceli bábätko. ,,Áno, máte pravdu, je to citlivá otázka a podľa mňa by už nemala byť témou bežnej konverzácie, ale odpoviem. Odpoviem, že všetko je tak, ako má byť. Ak to má byť, tak to bude. Všetko je možné, asi tak by som to povedala,” reagovala s úsmevom hviezda Slovenského národného divadla, čím dala najavo, že sa dieťatku nebráni.

janka kovalčíková

Zdroj: Nový Čas pre ženy | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial