Celebritní manželia Adela a Viktor Vinczeovci sa nedávno stali oficiálnymi rodičmi synčeka Maximiliána. Ako sa zdá, známi moderátori sa nebránia ani ďalšiemu potomkovi.

Moderátori Adela a Viktor Vinczeovci čakali tri roky, kým sa im po podaní žiadosti o adopciu pošťastil chlapček. Ako prezradili pre web Noviny.sk, ich jediné dve kritéria boli – vek do troch rokov a zdravotný stav.

Adela Vinczeová so synom Maxíkom: Jejda, pozrite aký vlasáč!

Po viac ako roku, počas ktorého sa manželia o drobčeka starali, súd pred pár dňami konečne “odklepol”, že sú jeho rodičmi aj na papieri. Napriek tomu, že išlo o strastiplnú cestu, hviezdy televíznych obrazoviek si ju vraj neváhajú zopakovať. Ako informuje Plus Jeden Deň, podľa dobre overeného zdroja mali Vinczeovci odštartovať ďalší adopčný proces a opäť sa tak zaradiť do poradovníka o dieťatko.

,,Dávame si možnosť, že keby biologická matka synčeka mala druhé dieťa na adopciu, aby sme boli právne použiteľní na proces. Takže, keby sa jej narodilo dieťa, musíme byť v oficiálnom čakacom zozname. My ale ešte teraz nevieme, či si ho vezmeme, neviem, ako sa budeme vtedy cítiť, aké budú okolnosti. Dávame si tú možnosť. Keby sme neboli v zozname, tak sa nemôžeme nad tým ani zamýšľať,” objasnila situáciu Adela.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)


Zdroj: Plus Jeden Deň, Noviny.sk | Foto: Instagram/viktorvincze