Výživový poradca a doktor Igor Bukovský sa počas celej pandémie ostro vyjadruje na sociálnych sieťach. Na začiatku dokonca poslal odkaz expremiérovi Igorovi Matovičovi, od ktorého požadoval dve veci. Najnovšie sa rozhodol adresovať svoje slová hlave štátu. 

Igor Bukovský sa opäť raz rozhodol na sociálnej sieti vyjadriť k súčasnej situácií a nariadeniam vlády. Vo svojom novoročnom statuse sa tentokrát venoval prezidentke SR Zuzane Čaputovej. Jej novoročný príhovor mal podľa doktora zásadnú chybu: “Prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá „nerozumie svojmu národu“, chce od svojho národa, aby sa správal viac „kráľovsky“, teda vraj „slobodne a hrdo občiansky“. Podľa môjho názoru však práve ona veľkou mierou prispela k tomu, že sú naše základné ľudské a občianske práva potláčané, popierané a odstraňované,” začal zostra.

Jej maska na tvári počas prejavu je pre mňa dôkazom aj toho, že samotná naša prezidentka koná buď ako poddaná, alebo ako neschopná poskytnúť verejnosti vzor logického a kritického myslenia,” pokračoval.

Napokon dal Bukovský našej hlave štátu aj radu:Ak chce zachrániť Slovensko pred ďalším spoločenským úpadkom a (politickým, ekonomickým, právnym aj fyzickým) násilím, mala by sa postaviť na stranu občanov a prispieť k odstráneniu súčasnej vládnej svojvôle a nie ďalej stáť na strane zdiskreditovanej a zlovestnej vlády a poučovať „ľudí“. Zlobu, nenávisť a celospoločenskú katastrofu v našom štáte vyvolala súčasná vláda, nie občania!” myslí si.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Dr. Igor Bukovský, Zuzana Čaputová