Bývalá detská hviezda Petra Jurinová je mamou: TOTO je jej bábätko!

Dátum:

Snáď všetci, ktorí vyrastali v 90. rokoch, poznajú detskú speváčku a moderátorku Petru Jurinovú. Bývalá hviezda RTVS či pódii sa však v poslednom období doslova vytratila z očí verejnosti. Čo je s ňou dnes?

Obľúbená brunetka bola kedysi súčasťou rôznych detských relácii a vďaka svojim hitom ,,Nemám rada boxerov” či ,,Kocúr Jonatán” aj hudobných hitparád. Dnes 32-ročná brunetka, ktorá vyštudovala právo v Sládkovičove, vedie rodinný život po boku manžela Viktora, s ktorým sa momentálne tešia z rozkošného prírastku.

Petra sa totiž iba pred pár týždňami, konkrétne 29. septembra, stala prvýkrát hrdou mamičkou malého chlapčeka! „Bolo to veľmi vyčerpávajúce, ale stálo to za to. Je to náš najväčší poklad na svete. Trošku ho bolí bruško ako chlapcov, ale bojujeme spoločne. Všetko je super,“ uviedla bývalá detská hviezda pre portál cas.sk. Šťastným rodičom želáme veľa lásky a najmä mnoho zdravia!

Petru s bábätkom môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Facebook | Foto/Video: YouTube, Facebook, Nový Čas

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...