V minulosti patril k známym tváram televízie JOJ, keď si zahral vo viacerých mimoriadne úspešných seriáloch. Divákov si získal aj svojím životným príbehom, kedy sa dokázal z dna opäť postaviť na vlastné nohy. Najnovšie zábery bývalého herca sú však neradostné.

Niekdajšia hviezda televízie JOJ Lukáš Hoffman (44) sa medzi divákmi preslávil účinkovaním v populárnych a úspešných seriáloch. Zahral si v sitkome Mafstory, Maslákovho pomocníka v Paneláku či bachara v Odsúdených. Sympatie publika si získal aj životným príbehom, kedy sa po páde na dno opäť pozviechal a postavil na vlastné nohy.

Lukáš má za sebou i kriminálnu a drogovú minulosť, pričom sa zo svojej závislosti liečil. Herec sa tešil aj z partnerky a dvoch synov, no všetko sa zmenilo v roku 2018. Po zranení chrbtice pri športovaní musel užívať silné lieky proti bolesti, a tak do kolotoča závislosti spadol opäť. Smutné zábery Hoffmana na ulici vyhotovil fotograf PLUS 7 DNÍ, foto >>> TU <<<.

Bývalý herec sedel s kamarátom na trávniku pri bratislavskej čerpacej stanici, kde mali po zemi porozkladné rôzne predmety. Okolo sa povaľovali notebooky, nabíjačky či mobily, pričom muži vyzerali, akoby rovno na zemi elektroniku opravovali. Pri dvojici sa na chvíľu zastavila polícia, no pokračovala ďalej. Nevedno, čím sa exherec aktuálne živí, no zábery dávajú tušiť, že zrejme prechádza náročným obdobím.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: YT/Feminity TV, Televízia JOJ, IG/tvjoj