Festival Pohoda otvoril aj tento rok svoje brány v Trenčíne, kam každoročne zavítajú tisícky návštevníkov. Okrem skvelej hudby a atmosféry si môžu Slováci užiť tiež zaujímavé a podnetné rozhovory. Na festival pritom dorazila i prezidentka krajiny Zuzana Čaputová.

Trenčín hostil v uplynulých dňoch známy a obľúbený festival Pohoda. Na letisku sa zišli aj počas tohto ročníka tisícky fanúšikov dobrej hudby, ktorí sa prišli zároveň zabaviť a zrelaxovať. Popri hudbe a priateľskej atmosfére sa mohli prítomní taktiež zúčastniť podnetných rozhovorov.

Pozvanie opakovane prijala i prezidentka SR Zuzana Čaputová, ktorá sa zúčastnila diskusie s moderátorom Štefanom Hríbom. Hlava štátu, ktorá pred pár dňami oslávila okrúhle 50. narodeniny, ohúrila už svojím zjavom v bielom voľnom overale spolu s bielymi teniskami. Burácajúci potlesk si však vyslúžila najmä svojimi odpoveďami.

Po tom, čo oficiálne potvrdila, že v prezidentských voľbách nebude viac kandidovať, sa začala verejnosť pýtať na ďalších možných kandidátov. Svoju účasť vo voľbách pritom zvažuje tiež Ivan Korčok, a práve jeho prezidentka nepriamo podporila. Keď sa moderátor opýtal, koho z trojice Jána Kubiša, Petra Weissa a Ivana Korčoka považuje za favorita, prišla jasná odpoveď. “Pre presnosť treba povedať, že nie všetky tri mená ohlásili, že budú kandidovať, ale minimálne v tom jednom prípade dúfame. Takže áno,“ odvetila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/zuzana_caputova, YT/Denník N