Milionársku rodinu Geissenovcov taktiež zasiahlo pandemické ochorenie COVID-19, pričom bola izolovaná v domácej karanténe vo francúzskom Monacu. Je však jasné, že pre bývalé televízne hviezdy to nebolo ani zďaleka veľké utrpenie.

Fanúšikovia mohli v posledných mesiacoch vidieť Carmen Geiss, rozmarnú manželku multimilionára Roberta, v úplne inom svetle. Karanténa spôsobila, že nemohla ísť k obľúbenému kaderníkovi ani do beauty salónov. Dokonca sa posťažovala, že výrazne pribrala a rozhodla sa preto intenzívne cvičiť.

Jej pohybové aktivity ju však dostali do nemocnice, keďže utrpela športový úraz a pred dvoma týždňami musela byť hospitalizovaná. ,,Cítim sa ako v 5-hviezdičkovom hoteli,“ napísala na sociálnej sieti. O 55-ročnú hviezdu reality šou tak bolo dobre postarané.

Po návrate domov sa však Carmen nenechala odradiť a opäť sa dostala do formy, čo potvrdzujú aj jej najnovšie zábery, kde má pás ako prútik. Dokonca mohla navštíviť svojho kaderníka, čo jej vyčarilo úsmev možno ešte viac ako ukážková postava.  

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/carmengeiss_1965  |  Foto: YT/Die Geissens, IG/carmengeiss_1965